MÖBLER / Soffor / Utdragssoffa 15343226

nr 1534 3226

Utdragssoffa

sengustavianskt provinsarbete. Utdragbar sarg för bädd, löst lock. Längd: 175 cm. Djup: 57 cm. Höjd: 82 cm, sitthöjd: ca 43 cm

Kondition: slitage skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 17 april 2023
kl 20:21:30